Lørdag Stævneplan d. 13.  april  2019
 
  ØSTHALLEN 1     RESULTAT   ØSTHALLEN 2     RESULTAT   EFTERSKOLEN     RESULTAT  
TID Kamp nr. Række Hold    Hold  kamp nr.  Række Hold    Hold Kamp nr. Række Hold   Hold 
07.30 27 U12P30 Mejrup / H 2 5 - 14 NNFH 1 53 U12D40 Mejrup / H 1 17 - 11 KLG 1          
08.00 28 U12P30 Resen 1 9 - 11 Harboøre 1 54 U12D41 HT 87 1 6 - 3 Team T 79 U10P10 Mejrup / H 1 4 - 8 NNFH 1
08.30 29 U12P31 Resen 2 5 - 14 RSU 1 55 U12D42 Langhøj  6 - 6 Klinkby 80 U10P11 KLG 1 5 - 10 Hjerm 
09.00 30 U12P31 Thyborøn 1 10 - 9 NNFH 3 56 U12D43 Resen 2 9 - 6 NNFH 2 81 U10P12 NNFH 2 10 - 10 Resen
09.30 31 U12P32 KLG 2 5 - 10 RSU 2 57 U12D44 RSU 14 - 6 Hjerm 82 U10P13 Struer 2 3 - 6 Mejrup / H 2
10.00 32 U12P32 NNFH 2 7 - 8 Hjerm 58 U12P34 RSU 4 2 - 7 HT 87 83 U10P14 Mejrup / H 3 2 - 8 Team T 
10.30 33 U12P33 Mejrup / H 1 18 - 0 Harboøre 59 U12P34 Thyborøn 2 3 - 6 KLG 3 84 U12D40 NNFH 1 13 - 13 Mejrup / H 1
11.00 34 U12P33 KLG 1 11 - 11 RSU 3 60 U10D20 Struer 1 4 - 13 NNFH 1 85 U12D41 Resen 1 9 - 5 HT 87 1
11.30 35 U10P10 NNFH 1 6 - 5 Struer 1 61 U10D20 KLG 1 8 - 9 Langhøj 86 U12D42 Farstrup 13 - 8 Langhøj
12.00 36 U10P11 Hjerm 7 - 12 RSU 1 62 U10D21 Thyborøn 2 12 - 15 HT 87 87 U12D43 HT 87 2 5 - 12 Resen 2
12.30 37 U10P12 Resen  8 - 6 RSU 2 63 U10D21 Mejrup / H 6 - 17 NNFH 2 88 U12D44 Mejrup / H 2 16 - 7 RSU
13.00 38 U10P13 Mejrup / H 2 8 - 10 HT87 64 U10D22 RSU 17 - 3 Struer 2 89 U12P30 Harboøre 1 8 - 4 Mejrup / H 2
13.30 39 U10P14 Team T 6 - 4 KLG 2 65 U10D22 Thyborøn 13 - 9 KLG 2 90 U12P30 NNFH 1 10 - 6 Resen 1
14.00 40 U12D140 NNFH 1 16 - 8 HT 87 1 66 U12P34 KLG 3 11 - 6 RSU 4 91 U12P31 NNFH 3 5 - 8 Resen 2
14.30 41 U12D141 Resen 1 15 - 4 Langhøj 67 U12P34 HT 87 9 - 2 Thyborøn 2 92 U12P31 RSU 1 13 - 6 Thyborøn 1
15.00 42 U12D142 KLG 1 3 - 0 HT 87 2 68 U12P33 RSU 3 13 - 1 Harboøre 2 93 U12P32 Hjerm 10 - 5 KLG 2
15.30 43 U12D143 Team Tangen 6 - 8 RSU 69 U12P33 Mejrup / H 3 15 - 4 KLG 1 94 U12P32 RSU 2 7 - 8 NNFH 2
16.00 44 U12D144 Klinkby 12 - 8 NNFH 2 70 U10P112 Mejrup-Hvam 1 7 - 8 Mejrup-Hvam 2 95 U10D20 Struer 1 3 - 13 Langhøj
16.30 45 U10P110 NNFH 1 6 - 6 Hjerm 71 U10P113 KLG 1 5 - 8 KLG 2 96 U10D20 NNFH 1 12 - 7 KLG 1
17.00 46 U10P111 RSU 1 14 - 5 RSU 2 72 U10P114 NNFH 2 9 - 2 Struer 2 97 U10D21 Thyborøn 2 4 - 10 NNFH 2
17.30 47 U12D142 HT 87 2 7 - 7 Mejrup-Hvam 2 73 U12D143 RSU 8 - 8 Resen 2 98 U10D21 HT 87 7 - 5 Mejrup / H
18.00 48 U10P112 Mejrup-Hvam 2 4 - 14 Team Tangen 74 U10P113 KLG 2 9 - 4 HT 87 99 U10D22 KLG 2 16 - 2 Struer 2
18.30 49 U12 - 8DEL Thyborøn 2 6 - 9 Nr. 4 P32 75 U12 8DEL HT 87 8 - 9 Mejrup-Hvam 2 100 U10D22 Thyborøn 1 8 - 8 RSU
19.00 50 U12 - 8DEL RSU 4 8 - 4 Nr. 4 P33 76 U12 8DEL KLG 3 8 - 9 Nr. 4 P31          
19.30 51 U12D142 Mejrup-Hvam 2 9 - 11 KLG 1 77 U10P112 Team Tangen 6 - 3 Mejrup-Hvam 1          
20.00 52 U12D143 Resen 2 7 - 6 Team Tangen 78 U10P113 HT 87 7 - 4 KLG 1          
Gudum Nissum IdrætsForening (GNIF) | Skolevænget 5 | Nørre Nissum | 7620 Lemvig | CVR 33 33 55 71